GET STARTED

HOW IT WORKS

SUBSCRIBE

Choose your plan and tap subscribe.

WE PACK & SHIP

Once you purchase your subscription plan, you will receive your first box in just few days.

YOU ENJOY & SHARE

Enjoy and share extraordinary snacks.

Subscription Box Tiers

  • Monthly Subscription Plan
    Regular price
    £29.99
    Sale price
    £29.99
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • 3 Month Subscription Plan
    Regular price
    £25.00
    Sale price
    £25.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • 6 Month Subscription Plan
    Regular price
    £27.99
    Sale price
    £27.99
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • 12 Month Subscription Plan
    Regular price
    £29.99
    Sale price
    £29.99
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out

We curate snack box that is worth sharing!

GET STARTED